Liceum Ogólnokształcące nr I

Dyżury nauczycieli dla rodziców i uczniów

DYŻURY NAUCZYCIELI W ROKU SZKOLNYM 2023/2024

Dyżury nauczyciele pełnią w salach lekcyjnych  lub w pokoju nauczycielskim.

od 29.04.2024

Nauczyciel DYŻUR DLA RODZICÓW/OPIEKUNÓW DYŻUR DLA UCZNIA

1 godzina

1. Sala Anna codziennie 7.00 -15.00 czwartek 14.00 -15.00
2. Tatara Anna codziennie 7.00 -15.00 wtorek 14.00 -15.00
3. Baran Sabina po wcześniejszym umówieniu przez e-dziennik po wcześniejszym umówieniu przez e-dziennik
4. Bogacz Iwona po wcześniejszym umówieniu przez e-dziennik po wcześniejszym umówieniu przez e-dziennik
5. Bryndza Agnieszka po wcześniejszym umówieniu ŚRODA 15-16 po wcześniejszym umówieniu
6. Byrska – Kastelik  Ewa po wcześniejszym umówieniu przez e-dziennik  Piątek 13:50-14:50
7. Chaja Marcin Czwartek 11.05- 11.50 Środa  12.00 – 13.00
8. Chaja-Kubas Marta Poniedziałek 10.10 – 10.55 Wtorek 12.00 – 12.45
9. Chowaniec Beata Środa 11.05 – 11.50 Środa 13.05 – 13.50
10. Droński Witold Wtorek 13.05 – 13.50 Poniedziałek 12.00- 12.45
11. Gałuszka Katarzyna Poniedziałek 13:05 – 13:50 Wtorek  14:40 – 15:30
12. Gryga Iwona Wtorek 10.55 – 11.50śr  Środa 13.05 – 14.05
13. Hadka Jakub  Czwartek 12.00-12.45 Czwartek 14.40 -15.40.
14. Hojda Katarzyna Piątek 9.15-10.00 Wtorek 13.05 – 14.05
15. Jania Agata po wcześniejszym umówieniu przez e-dziennik Czwartek 14.40 – 15.40

co drugi tydzień 

16. Kiepura Artur  Poniedziałek 11.05 – 11.50 Piątek 10.55 – 11.55
17. Kłapyta Wojciech Wtorek 10.10- 10.55 Poniedziałek 12.00 – 13.00
18. Korzec Izabela Poniedziałek 12.00-12.45 Środa 13.05 – 13.50
19. Kołodziejczyk-Gurdek Iwona po wcześniejszym umówieniu przez e-dziennik po wcześniejszym umówieniu przez e-dziennik
20. Kożuch Małgorzata po wcześniejszym umówieniu po wcześniejszym umówieniu
21. Kudłacik Ewa Czwartek 11.05 – 11.50 Środa 13.55 – 14.55
22. Kubik Agnieszka Czwartek 10.10 – 10.55 Poniedziałek 7.45 – 8.15

środa 7.45 – 8.15 

23. Majcherek-Pochroń Dorota Po wcześniejszym umówieniu przez dziennik elektroniczny Środa 14.45 – 15.45
24. Michaś Natalia Piątek 8.20 – 9.05 Wtorek 13.55 – 14.55
25. Miklusiak Łukasz Czwartek 12:00 12:45 Środa 13:05 – 13:50
26. Mikołajek Agnieszka Wtorek 14:40 – 15:25  Poniedziałek 14.40-15.40
27. Młyńska Justyna Piątek 10:00- 10:45 Piątek 13:50 – 14:50
28. Mosór-Kufietta Magdalena Środa 11.05 -11.50 Piątek 13.55 – 14.55 
29. Nowak Robert Poniedziałek 18.00-18.45. Po wcześniejszym umówieniu się. Piątek 15.00-16.00

Po wcześniejszym umówieniu się.

30. Opidowicz Magdalena Czwartek 9.15 – 10.00 wtorek 13.55 – 14.55 lub środa 13.05 – 14.05 (w zależności od potrzeb)
31.    Palcar Anna Czwartek 10:10 – 10:55 Poniedziałek 13:50-14:50
32.        Palcar Lucjan Czwartek 12.00 – 12.45 Poniedziałek 13.05 – 14.05
33.    Pochopień Magdalena Piątek 9.15 – 10.00 Czwartek 14.40 -15.40
34.    Polak Marzena Czwartek 9:15-10:00 Środa 13. 55-14.55
35.    Reciak Marcin Po wcześniejszym umówieniu przez dziennik elektroniczny Poniedziałek 14.45 – 15.45
36.    Romanowska Renata Środa  11:05-11:50 Piątek, 13.55- 14.55
37.    Skawińska Małgorzata Wtorek 11.05 – 11.50 Wtorek 13.50 – 14.50
38.    Sobczuk Jadwiga Środa 12.45-13.30 Poniedziałek 12.45-13.45
39.    Stanaszek Andrzej środa 11.05- 11.50 środa 13.05 – 14.05
40.  Stanaszek Krystyna Wtorek 12.00-12.45 Wtorek 14.45-15.45
41.    Steczek Katarzyna Środa 9.15-10.00 Środa 13.55-14.55
42.    Syc Aleksandra Środa 8.20-9.05 Środa 13.55-14.55
43.    Szafraniec Edyta Środa 8.00 – 9.00 Środa 14:40-15:40
44.    Szczerba Anna Środa 9.15 – 10.00 Czwartek 14.40 – 15.40
45.    Szwarc Monika Środa 9.15 – 10:00 Piątek 13.55- 14.55
46.        Talaga Jakub Wtorek 11.05 – 11.50 Środa 13.55-14.55
47.    Talik Mateusz Środa 8.20-9.05 Poniedziałek 13.50 – 14.50
48.    Tarasek Michał Wtorek 14.40 – 15.25 Środa 10.10 – 11.10
49.       Witczak Justyna 
50.     Zając Damian Piątek 10.10-10.55 Wtorek 13.05-13.50
51.    Zawora Sabina Poniedziałek 12.00 – 12.45 Środa 13.55 – 14.40
52.        Zadora Jan Piątek 11.50 – 12.35 Piątek 14.40 – 15.25
53.    Ziomek Marcin Wtorek 11.50-12.50 Wtorek 13.50-14.50