Liceum Ogólnokształcące nr I

Dzień Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składamy Nauczycielom i Pracownikom szkoły życzenia wszelkiej pomyślności oraz wyrazy serdecznego podziękowania za trudną i odpowiedzialną pracę z młodzieżą. W podzięce za trud włożony w naszą edukację, życzymy radości , sukcesów zawodowych i samych wzorowych uczniów. Niech Wam sprzyja los w tym niełatwym zadaniu. Z okazji tego święta, życzymy całemu Gronu Pedagogicznemu dużo zdrowia, energii i wytrwałości, byście mogli w pełni realizować swoje plany życiowe i zawodowe.
To dzięki Państwa zaangażowaniu i umiłowaniu zawodu kolejne pokolenia mogą pogłębiać wiedzę i kształtować umysły. Życzymy, aby wdzięczność uczniów i absolwentów szkół, wynagradzały Państwu trud pracy oraz były dowodem niezwykle istotnej roli Nauczyciela w życiu każdego młodego człowieka. Najcenniejszym i najtrwalszym podarunkiem, jaki można dać dziecku, jest wykształcenie. Dziękujemy za pokazanie nam, że porażki mogą nas czegoś pożytecznego nauczyć, że gdy przeżywamy trudności, możemy odkryć swą siłę, że miłość i życzliwość często znajdujemy w najciemniejsze dni, bo:
„ Nauczyciel…to jedna z najbardziej wyjątkowych postaci na całym świecie, bo któż inny mógłby ofiarowywać każdego dnia to, co w nim najlepsze, cudzym dzieciom?”