Młodzi Samorządowcy w Akcji! Wielki sukces SU!
Samorząd Uczniowski otrzymał akceptację projektu „Move it!” i tym samym dofinansowanie do jego realizacji w kwocie 10 tys. złotych.
Podczas jego realizacji zorganizowany zostanie miesiąc zdrowia, a w jego ramach m.in. utworzenie krótkich filmików rozrywkowo-edukacyjnych w tematyce zdrowia, warsztaty dla uczniów oraz debata o rywalizacji. Zwieńczeniem całego miesiąca i akcji będzie dzień sportu obejmujący zawody sportowe oraz kiermasz zdrowej żywności.
Za opracowanie projektu i przygotowanie wniosku odpowiedzialni byli uczniowie Wojciech Kita i Kinga Targosz.
Wyczekujcie nadchodzących wydarzeń i trzymajcie się zdrowo!









