Liceum Ogólnokształcące nr I

Dialogi Online 27.03.2015

Dialogi Online 27.03.2015

Serdecznie dziękujemy za otrzymanie nagrody w konkursie PROJEKT Z KLASĄ NOWEJ  ERY, dzięki której uczniowie naszej szkoły Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Suchej Beskidzkiej w ramach grupy projektowej pod kierunkiem p. Magdaleny Opidowicz i Beaty Chowaniec mogli zakupić laptopa, niezbędnego nam do prowadzenia Dialogów ONLINE z naszymi partnerami z Fundacji Aravindam w Indiach.

Oto kilka zdjęć z naszego spotkania: ZDJĘCIA (link is external)

Bardzo cieszymy się, że mimo dzielącej nas odległości możemy poznawać się, przybliżać sobie kulturę, historię i zwyczaje. To niezwykle cenne móc właśnie w  taki sposób poznawać kulturę indyjską,  tak kompletnie odmienną od naszej, jak również bardzo inspirujące móc prezentować partnerom naszą kulturę i dziedzictwo. Każde nasze spotkanie, każdy tzw. „DIALOG ONLINE” to rodzaj żywych lekcji kultury, historii, czy religii na które zawsze wszyscy niecierpliwie czekamy i które będziemy długo przechowywać w naszej pamięci.

Konkurs Projekt z Klasą Nowej Ery urzeczywistnił nasze marzenia o przyjaźni z ludźmi, których
nie możemy spotkać na co dzień, do których nie możemy pojechać, ale mimo to możemy widywać się, prowadzić swobodną wymianę myśli, czy poglądów, opowiadać historie, czy też wspólnie się śmiać.

To bardzo cenne, że młodzi ludzie mogą budować między sobą mosty porozumienia, akceptacji
i wzajemnego zainteresowania sobą, dlatego raz jeszcze serdecznie dziękujemy za umożliwienie tego wszystkiego naszym uczniom i nam, nauczycielom, jak i naszym partnerom z Indii.

Serdecznie pozdrawiamy i przekazujemy również pozdrowienia od pracowników i wychowanków Fundacji Aravindam w Indiach,

Z poważaniem,

Magdalena Opidowicz, Beata Chowaniec (koordynatorzy projektu WELCOME/NAMESTE INDIE)

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O DIALOGACH ONLINE! (link is external)