Liceum Ogólnokształcące nr I

Wymiana w Polsce 28.03-01.04.2022

W dniach 28.03-01.04.2022 w ramach realizacji projektu „Na ramionach gigantów”miała miejsce wizyta nauczycieli i uczniów z Hiszpanii i Grecji.

Dzień 1 (niedziela)

Za nami pierwsze wrażenia po spotkaniu z naszymi przyjaciółmi z Hiszpanii i Grecji! Dużo emocji i radości…..z niecierpliwością oczekujemy jutrzejszego dnia!

Dzień 2 (poniedziałek)

Nadszedł wyczekiwany dzień integracji uczestników projektu „Na ramionach gigantów” – były odwiedziny poszczególnych klas w naszej szkole, zwiedzanie zakamarków miasta, a na zakończenie wizyta w Muzeum Miejskiego Suchej Beskidzkiej w Zamku Suskim, która była możliwa dzięki uprzejmości Pana Dyrektora Andrzeja Pecia – za co serdecznie dziękujemy!

Dzień 3 (wtorek)

Międzynarodowe Warsztaty Przyrodnicze w ramach projektu „Na ramionach gigantów” Erasmus+ to było wydarzenie!!! Naprawdę sporo się działo!!!! Warsztaty prowadzone w trzech blokach:
1. Katarzyna Hojda – Dlaczego balon lata?
2.Monika Szwarc – Przygoda z powietrzem
3.Katarzyna Gałuszka – Odkrywamy składniki powietrza
Każdy blok dostarczył emocji, radości i poczucia wspólnego działania!
Drugą połowę dzisiejszego dnia spędziliśmy na wizycie w Wadowicach – w Muzeum Domu Rodzinnego Ojca Świętego Jana Pawła II i oczywiście na kremówce:)

Dzień 4 i 5 (środa i czwartek)

Wspólne zwiedzanie na trasie Bochnia-Wieliczka-Kraków był bardzo intensywnym czasem! Pobyt w kopalniach soli był znakomitym podsumowaniem całego tygodnia, mnóstwo wspomnień, śmiechu i dyskusji, a nocleg w tak zdrowym klimacie pozostanie, mamy nadzieje, bonusem dla każdego z nas! Kraków zaś jako stolica małopolski dopełnił pobyt naszych przyjaciół! Jutro smutny dzień ostatni!

Dzień 6 (piątek)

Już ostatni dzień wizyty naszych gości zakończony udziałem w konkursie „(Nie tylko) po angielsku śpiewać każdy może…” No i oczywiście uroczyste rozdanie certyfikatów! Wieczór zakończony wpólnie spędzonym czasem. Do zobaczenia już niedługo w Grecji!

Aby zobaczyć zdjęcia z wizyty gości kliknij TUTAJ