Liceum Ogólnokształcące nr I

Spotkanie podsumowujące realizację projektu

Spotkanie podsumowujące realizację projektu

Dnia 12 stycznia 2016 roku odbyło się uroczyste spotkanie podsumowujące realizację projektu. Na spotkanie, zorganizowane przez uczestników projektu, zaproszeni zostali nauczyciele, którzy aplikowali do projektu oraz osoby, których praca pomogła w sprawnej i efektywnej realizacji wszystkich przedsięwzięć projektowych.

Każdy uczestnik projektu przygotował krótką prezentację zdjęć i filmików obrazujących pobyt na szkoleniu, zwiedzanie zabytków  czy  inne imprezy kulturalne.

W trakcie spotkania uczestnicy podpisali OFERTĘ skierowaną do wszystkich nauczycieli.  Zgodnie z tą ofertą uczestnicy zobowiązują się do przeprowadzenia warsztatów lub indywidualnych konsultacji dla koleżanek i kolegów, którzy będą zainteresowani tematyką, jakiej dotyczył projekt. Ofertę zamieszczono na stronie tego projektu.

„Materiały…” zamieszczone na tej samej stronie i rozprowadzone w wersji papierowej zawierają dużo informacji i konkretnych pomocy dydaktycznych.  Mimo tego, może niektórzy nauczyciele będą zainteresowani dokładniejszym poznaniem problematyki, które można zrealizować poprzez bezpośredni kontakt. Dla tych właśnie przeznaczona jest oferta.