Liceum Ogólnokształcące nr I

Dwa zwycięskie projekty Erasmus+

 

Z wielką przyjemnością możemy podzielić się informacją, że nasza szkoła otrzymała dofinansowanie do dwóch projektów Erasmus+. Pierwszy projekt „Woda cenniejsza niż złoto” to projekt, który dotyczy kurczących się zasobów wody pitnej oraz innych problemów ekologicznych. W drodze konkursu 12 uczniów, którzy nagrają najciekawsze krótkie filmiki, pojadą w styczniu 2023r. do Bragi (Portugalia), by tam wraz z rówieśnikami realizować plan przygotowania narzędzi do uświadamiania wszystkich i wszędzie o palącej potrzebie działania. Wszelkie szczegóły znajdziecie poniżej.

REGULAMIN PROJEKTU

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

(Formularz proszę wydrukować dwustronnie)

Projekt „Zróbmy chociaż cokolwiek”  będzie realizowany wraz z partnerami ze szkół z Litwy i Chorwacji. Projekt dotyczy z jednej strony powszechnego w sieci zjawiska hejtu, czy „fake newsów” , a z drugiej strony możliwości zrobienia czegoś pożytecznego, nie tylko dla siebie, z wykorzystaniem narzędzi Internetu.

W projekcie weźmie udział 6 zwycięskich osób, wyłonionych w drodze konkursu.

REGULAMIN

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

(Formularz proszę wydrukować dwustronnie)

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w konkursach projektowych proszone są o dostarczenie wymaganych dokumentów i materiałów do p. B. Chowaniec lub p. M. Opidowicz w terminie zgodnym z regulaminem.