Liceum Ogólnokształcące nr I

Dzień otwarty Wydziału Filozoficznego UJ

Wydział Filozoficzny UJ zaprasza do udziału w Dniu otwartym Wydziału Filozoficznego UJ, który odbędzie się #online w najbliższą sobotę 10.04, jednak wszystkie treści pozostaną w sieci do dyspozycji.
Najświeższe informacje o wydarzeniu można znaleźć na facebooku: https://fb.me/e/1CPBXKKOb oraz na stronie: https://phils.uj.edu.pl/aktualnosci/-/journal_content/56_INSTANCE_hSTt6vxZ0cH5/41606/147683757

Filozofia, psychologia, socjologia, kognitywistka, pedagogika, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, pedagogika specjalna, porównawcze studia cywilizacji, religioznawstwo – interdyscyplinarne studia nad religiami i kulturami świata, studia nad buddyzmem, etyka, praca socjalna,  – to kierunki studiów jakie realizowane są na Wydziale Filozoficznym UJ.

W ramach wydarzenia będzie można poznać ofertę studiów, możliwości rozwoju i aktywności studenckiej. Nie zabraknie sesji Q&A i możliwości spotkań indywidualnych. W prezentacjach wezmą udział wykładowcy i studenci Wydziału Filozoficznego, który swoją historią sięga do XIV wiecznego Wydziału Sztuk Wyzwolonych. Współcześnie wydział jest wiodącą jednostką naukową i dydaktyczną (posiada najwyższą ocenę jakości działalności naukowej w kraju: A+).
Na każde godzinne spotkanie z Instytutem/Katedrą składać się będzie 30 minut prezentacji o jednostce i ofercie studiów, 15 minut moderowanej rozmowy oraz 15 minut sesji QA, następnie przez pół godziny przedstawiciele będą dostępni na indywidualne pytania w pokoju na MsTeams.