Liceum Ogólnokształcące nr I

Warsztaty językowe w Londynie

Po szkolnych warsztatach języka angielskiego „Time for Tea” przyszła pora na wyczekiwany wyjazd do Londynu. Młodzież naszej szkoły wzięła udział w tygodniowym wyjeździe z pobytem u londyńskich rodzin.

Udało nam się zwiedzić chyba najbardziej oczekiwane przez wszystkich uczniów Muzeum Figur Woskowych Madame Tussaud. Nie obyło się bez głównych punktów programu, czyli wizyta pod Parlamentem, Pałacem Buckingham oraz na placu Trafalgar.  Wiosenna pora sprawiła, że Londyn był znacznie barwniejszy niż zwykle za sprawą tulipanów i kwitnących drzew.

Powrót do przeszłości , niczym z Jurajskiego Parku, zapewniła nam wizyta w Muzeum Historii Naturalnej, a najlepsze zdjęcia pochodzą z wieży widokowej Katedry Świętego Pawła oraz z London Eye.

Eksploracja Londynu to nie tylko zwiedzanie obiektów, ale także poznawanie jego smaków, począwszy od tradycyjnego Fish and Chips a skończywszy na różnych smakach świata w rodzinach nas goszczących.

Nasz tygodniowy pobyt pozwolił zobaczyć wiele, ale nie wszystko. Z całą pewnością jednak zachęcił do powrotu do tego niezwykłego miasta.

ZOBACZ ZDJĘCIA