Liceum Ogólnokształcące nr I

Zakończenie roku szkolnego

24 czerwca 2022 roku , a więc początek wakacji!
Wiemy, że to najlepszy czas w roku, ale musimy też pamiętać, aby przeżyć go bezpiecznie, a także rozwijając moc, którą każdy człowiek posiada w sobie i może ją przeciwko sobie wykorzystać.
Dlatego , jak mówi bajka tybetańska, mędrcy postanowili ją ukryć w samym człowieku , gdyż tam na pewno nie będzie szukał i do głowy mu nie przyjdzie, że wszystko, co najwspanialsze, ma właśnie w sobie. Tę moc każdy nosi w sercu, ona rozpoznana przez Was i właściwie wykorzystana, pozwoli kierować Wam swoim życiem we właściwym kierunku. Podczas wakacji i w całym swoim życiu postępujcie więc tak, abyście byli szczęśliwi, a ludzie wokół Was czuli się dobrze!!!
Podczas dzisiejszej akademii, która była podsumowaniem nauki w roku szkolnym 2021/2022, mogliśmy usłyszeć niezwykle mądre, budujące i krzepiące przesłanie, które skierowała do nas nasza Pani Dyrektor Anna Sala, gratulować osobom, które uzyskały świadectwa z wyróżnieniem, osobom, które realizowały różnego rodzaju projekty, uczestniczyły w konkursach i zdobywały na nich wysokie lokaty; mogliśmy także pogratulować naszej koleżance z klasy 3b, Elizie Stopie, która uzyskała najwyższą średnią ocen w szkole, a także obejrzeć część artystyczną, przygotowaną przez klasę 1a oraz towarzyszący jej zespół ” Zwolnieni, pod opieką Pani Iwony Grygi. Po apelu spotkaliśmy się z naszymi wychowawcami, którzy, gratulując, wręczyli nam świadectwa ukończenia poszczególnych klas. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią społeczności szkolnej! Do zobaczenia za….68 dni!